| egen identifiering: | V1202608932 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 225 kW |
| motorstorlek: | 2979 CC |
| 1: a antagning: | 2014 / 7 |
| vägmätaravläsning: | 183.357 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA4B1C51FD95**** |
| motorkod: | N55-B30A |
| växellåda kod: | GA8HP45Z |
| Färg: | zwart |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.635 kg |
alternativ
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor