| egen identifiering: | V1202607384 |
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE) [50kW] (06-2005/...) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 51 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 165.222 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF7PNCFB48951**** |
| motorkod: | 1KR-FE |
| växellåda kod: | C553 |
| Färg: | kwd blanc lipizan |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 805 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco