| egen identifiering: | V1202612388 |
| varumärke: | Lancia |
| modell: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 120 kW |
| motorstorlek: | 2768 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2012 / 4 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | 2C4RLAA56CR27**** |
| motorkod: | ENS |
| Färg: | pxr nero indomito-met. |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.142 kg |
alternativ
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor