| egen identifiering: | V1202608754 |
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 90 kW |
| motorstorlek: | 1595 CC |
| 1: a antagning: | 2014 / 12 |
| vägmätaravläsning: | 115.000 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WDD1760421J34**** |
| motorkod: | M270.910 |
| växellåda kod: | 711643 |
| Färg: | 696 nachtschwarz |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.270 kg |
alternativ
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen