| egen identifiering: | V1202612673 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Combo Combo Van 1.3 CDTI 16V ecoFlex (A13FD) [66kW] (02-2012/12-2018) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1248 CC |
| 1: a antagning: | 2013 / 8 |
| vägmätaravläsning: | 213.137 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | W0L6WXC1AD953**** |
| motorkod: | A13FD |
| växellåda kod: | MML |
| Färg: | 5pu polar white |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.360 kg |
alternativ
15 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
pdc