| egen identifiering: | V1202614415 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| bränsle: | LPG |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1398 CC |
| 1: a antagning: | 2016 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 142.835 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | W0L0XEP08G607**** |
| motorkod: | B14XEL(Euro 6) |
| växellåda kod: | MDG |
| Färg: | gaz schneeweiss/olympic white |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.041 kg |
alternativ
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem