| egen identifiering: | V1202609102 |
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 77 kW |
| motorstorlek: | 1197 CC |
| 1: a antagning: | 2010 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 187.450 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | TMBJF75L0A602**** |
| motorkod: | CBZB |
| växellåda kod: | LHX |
| Färg: | beige |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.245 kg |
alternativ
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers