| egen identifiering: | V1202608775 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1498 CC |
| 1: a antagning: | 2020 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 170.000 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZCDZLW80**** |
| motorkod: | DFYA |
| växellåda kod: | UBY |
| Färg: | la7w reflexsilber-met. |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.280 kg |
alternativ
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem