| egen identifiering: | V1202614161 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 44 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2013 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 224.465 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZAAZDD10**** |
| motorkod: | CHYA |
| växellåda kod: | NZE |
| Färg: | lb9a candyweiss |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 840 kg |
alternativ
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
kla=
pruit achter
start/stop systeem