| vlastní identifikace: | V1202607469 |
| značka: | BMW |
| model: | 2-serie 2 serie Gran Tourer (F46) MPV 216d 1.5 TwinPower Turbo 12V (B37-C15A) =
[85kW] (03-2015/...) |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 85 kW |
| obsah motoru: | 1496 KC |
| rok výroby: | 2016 / 2 |
| stav tachometru: | 276.087 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WBA2E310805C0**** |
| číslo motoru: | B37-C15A |
| číslo převodovky: | GS659DG |
| barva: | c10 mediterranean blue |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.445 kg |
možnosti
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
met=
allic lak
pdc
regensensor