| vlastní identifikace: | V1202607226 |
| značka: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 100 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| rok výroby: | 2015 / 8 |
| stav tachometru: | 229.884 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WBA3A11000J28**** |
| číslo motoru: | N13-B16A |
| číslo převodovky: | GS617BG |
| barva: | 475 black sapphire-met. |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.360 kg |
možnosti
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor