| vlastní identifikace: | V1202614229 |
| značka: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 100 kW |
| obsah motoru: | 1499 KC |
| rok výroby: | 2018 / 9 |
| stav tachometru: | 87.308 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.950 |
| Vývozní cena bruto: | € 11.950  |
| Vývozní cena netto: | € 10.150  |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WBA8E31010A64**** |
| číslo motoru: | B38-B15A |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.400 kg |
| škody: | linker zijschade schades rondom=20
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak