| vlastní identifikace: | 6502 |
| značka: | Dacia |
| model: | Sandero 1.2 16V Airco Elek-Ramen |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 55 kW |
| obsah motoru: | 1149 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2015 / 2 (2015 / 2) |
| technická kontrola do: | 13-04-2026 |
| stav tachometru: | 223.053 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.775 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 916 kg |
| Emise CO2: | 135 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Dacia Model: Sandero Type: 1.2 16V Airco Elek-Ramen Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2016
Technische informatie Koppel: 107 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 14,5 s Topsnelheid: 156 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm Wielbasis: 259 cm
Gewichten Laadvermogen: 584 kg GVW: 1.500 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 505 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
In gebruikte staat Kan een poetsbeurt gebruiken! Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
možnosti
Airbagy
- airbag řidič
- airbagy vpředu
- postranní airbagy vpředu
Zábava
- audio cd přehrávač
- připojení k mp3
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
Vnější
- nárazníky v barvĕ karoserie
- zabarvené sklo
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel