
| značka: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 110kW Automaat Premium Plus Pack |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1950 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2019 / 1 |
| stav tachometru: | 405.351 kilometry |
| Prodejní cena: | € 12.850 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 10.400 |
| Vývozní cena netto: | € 8.600 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.545 kg |
| škody: | bourané vpravo zadní blatník achterlichten-rechts bourané vzadu nárazník stopy po používání auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
