| vlastní identifikace: | 6558 |
| značka: | Mitsubishi |
| model: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 121 kW |
| obsah motoru: | 2378 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| technická kontrola do: | 04-05-2026 |
| stav tachometru: | 307.517 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.075 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.668 kg |
| Emise CO2: | 223 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011
Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm
Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: F
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele gebruikerssporen
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
možnosti
Airbagy
- airbag řidič
- airbagy vpředu
- postranní airbagy vpředu
Chlazení a topení
- automatická klimatizace
- klimatizace
- oddĕlená regulace topení
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná okna
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
- elektricky sklápĕcí zrcátka
- vyhřívaná zpĕtná zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- kufr s krytem
- metalíza
- nárazníky v barvĕ karoserie
- parkovací sensor vzadu
- střešní ližiny
- zabarvené sklo
- zpĕtná zrcátka v barvĕ karoserie
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dakspoiler
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Mistlampen
PDC
stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar