| vlastní identifikace: | 6512 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco Cruise |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 59 kW |
| obsah motoru: | 1229 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2008 / 2 (2008 / 2) |
| technická kontrola do: | 14-09-2026 |
| stav tachometru: | 120.050 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.075 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 1.028 kg |
| Emise CO2: | 139 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco Cruise Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 171 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 547 kg GVW: 1.575 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 450 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voorschade Beschadiging bijrijdersdeur Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
možnosti
Airbagy
- airbag řidič
- airbagy vpředu
- postranní airbagy vpředu
Zábava
- audio cd přehrávač
- připojení k mp3
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
Vnější
- nárazníky v barvĕ karoserie
- zabarvené sklo
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Metaal-/micakleur
Stuur verstelbaar