
| vlastní identifikace: | 6614 |
| značka: | Peugeot |
| model: | Partner 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 80 kW |
| obsah motoru: | 1587 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2005 / 7 (2005 / 7) |
| technická kontrola do: | 11-07-2026 |
| stav tachometru: | 343.218 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.275 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.226 kg |
| Emise CO2: | 1 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: Partner Type: 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak Modelreeks: sep. 2004 - sep. 2005 Technische informatie Koppel: 147 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 55 liter Acceleratie (0-100): 11,2 s Topsnelheid: 172 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 414 x 172 x 186 cm Wielbasis: 269 cm Gewichten Laadvermogen: 614 kg GVW: 1.840 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Deuk in achterklep Beschadiging linker zijde Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak
