
| značka: | Polestar |
| model: | 2 69kWh Standard Range 170kW Single Motor |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 170 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2022 / 10 |
| technická kontrola do: | 25-10-2026 |
| stav tachometru: | 68.951 kilometry |
| Prodejní cena: | € 15.650 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.913 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník pravé přední svĕtlo poškozený airbag sedadla vpravo poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag volantu bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
