
| vlastní identifikace: | 6522 |
| značka: | Renault |
| model: | 16 Be Bop 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 78 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2010 / 1 (2010 / 1) |
| technická kontrola do: | 26-02-2027 |
| stav tachometru: | 175.566 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.875 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | červená |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 1.335 kg |
| Emise CO2: | 191 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Be Bop Type: 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons Modelreeks: mei 2009 - dec. 2010 Technische informatie Koppel: 148 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,1 s Topsnelheid: 170 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 387 x 183 x 183 cm Wielbasis: 231 cm Gewichten Laadvermogen: 502 kg GVW: 1.837 kg Max. trekgewicht: 1.050 kg (ongeremd 717 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: E Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Historie Aantal eigenaren: 1 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Achterraam vernield APK tot 26-02-2027 Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
