
| vlastní identifikace: | 5169 |
| značka: | Renault |
| model: | Laguna Estate 2.0 16V T 170PK Automaat Dynamque Navi Clima Cruise |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 125 kW |
| obsah motoru: | 1998 KC |
| převodovka: | automat |
| počet převodů: | 6 |
| rok výroby: | 2008 / 5 (2008 / 5) |
| technická kontrola do: | 10-07-2025 |
| stav tachometru: | 230.178 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.675 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.463 kg |
| Emise CO2: | 210 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Laguna Type: Estate 2.0 16V T 170PK Automaat Dynamque Navi Clima Cruise Modelreeks: okt. 2007 - jul. 2009 Technische informatie Koppel: 270 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 66 liter Acceleratie (0-100): 9,4 s Topsnelheid: 215 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 480 x 181 x 147 cm Wielbasis: 276 cm Gewichten Laadvermogen: 575 kg GVW: 2.038 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 8,9 l/100km (1 op 11,2) Brandstofverbruik in de stad: 13 l/100km (1 op 7,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 241 - € 264 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl In gebruikte staat Diverse beschadigingen rondom Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Laguna III (BT) Hatchback 5-drs 1.5 dCi 110 (K9K-780) [81kW] (10-2007= /12-2015)
