
| eigene identifikations: | 6554 |
| marke: | Renault |
| Modell: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 82 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 6 |
| Erstzulassung: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| tüv bis: | 23-10-2026 |
| kilometerstand: | 223.321 km |
| Verkaufspreis: | € 775 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | kleinbus |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.420 kg |
| CO2 Ausstoss: | 177 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009 Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 7 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
