
| eigene identifikations: | 5169 |
| marke: | Renault |
| Modell: | Laguna Estate 2.0 16V T 170PK Automaat Dynamque Navi Clima Cruise |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 125 kW |
| hubraum: | 1998 cm3 |
| Getriebeart: | Automatik |
| anzahl gänge: | 6 |
| Erstzulassung: | 2008 / 5 (2008 / 5) |
| tüv bis: | 10-07-2025 |
| kilometerstand: | 230.178 km |
| Verkaufspreis: | € 1.675 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | blau |
| karosserie: | kombi |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.463 kg |
| CO2 Ausstoss: | 210 g/km |
| besonderheit: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Laguna Type: Estate 2.0 16V T 170PK Automaat Dynamque Navi Clima Cruise Modelreeks: okt. 2007 - jul. 2009 Technische informatie Koppel: 270 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 66 liter Acceleratie (0-100): 9,4 s Topsnelheid: 215 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 480 x 181 x 147 cm Wielbasis: 276 cm Gewichten Laadvermogen: 575 kg GVW: 2.038 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 8,9 l/100km (1 op 11,2) Brandstofverbruik in de stad: 13 l/100km (1 op 7,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 241 - € 264 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl In gebruikte staat Diverse beschadigingen rondom Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Laguna III (BT) Hatchback 5-drs 1.5 dCi 110 (K9K-780) [81kW] (10-2007= /12-2015)
