| brand: | Volkswagen |
| model: | Transporter 2.5D 128kW Automaat Clima |
| fuel: | diesel |
| power: | 128 kW |
| engine capacity: | 2461 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2004 / 6 |
| mileage: | 414.847 KM |
| sales price nl: | € 5.800 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | delivery van |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 2.407 kg |
| damages: | engine damaged engine runs
|
| details: | Registration papers available Geen Inruil!
|
options
Cooling and heating
- automatic airconditioning
- side airbags front
Entertainment
- audio - cd sound system
- aux / mp3 / ipod connection
Comfort (interior)
- cruise control
- power steering
- rain sensor
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable windows front
Exterior
- light alloy wheels
- metallic colour
- parking assistance front
- parking assistance rear
Interior
- adjustable driver seat
- leather interior
- leather steering wheel
- middle arm rest back
Sales
- all keys available
- complete instruction manual
6 zitplaatsen gerigistreerd