| internal vehicle number: | V1202614220 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| fuel: | petrol |
| power: | 44 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2013 / 1 |
| mileage: | 259.243 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZAAZDD00**** |
| motor code: | CHYE |
| gearbox number / code: | ZIE BAK |
| colour: | la7w reflexsilber-met. |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 840 kg |
options
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem