Purkuautot passenger cars Fiat Tipo

Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356S), Sedan, 2015 1.3 JTD Multijet II 16V 2016/8
Uusi

Fiat Tipo

Tipo (356S), Sedan, 2015 1.3 JTD Multijet II 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 205.856205.856
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo  2020/3

Fiat Tipo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 80.97780.977

Fiat Tipo

Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.4 T-Jet 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 37.78937.789
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356S), Sedan, 2015 1.4 16V 2018/3

Fiat Tipo

Tipo (356S), Sedan, 2015 1.4 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 93.54693.546
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.0 T3 12V 2022/7

Fiat Tipo

Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.0 T3 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo 1.4 16V 2018/3

Fiat Tipo

1.4 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 93.54693.546
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356S), Sedan, 2015 1.6 JTD Multijet II 16V 2018/4

Fiat Tipo

Tipo (356S), Sedan, 2015 1.6 JTD Multijet II 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo  2023/6

Fiat Tipo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.4 16V 2019/3

Fiat Tipo

Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.4 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 132.295132.295
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo  2020/11

Fiat Tipo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 68.77068.770
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.3 D Multijet II 16V 2017/1

Fiat Tipo

Tipo (356H/357H), Hatchback, 2016 1.3 D Multijet II 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 170.664170.664
Purkuautot passenger cars Fiat Tipo Tipo (356W/357W), Combi, 2016 1.3 D 16V Multijet 2019

Fiat Tipo

Tipo (356W/357W), Combi, 2016 1.3 D 16V Multijet

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 92.48192.481

Fiat Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Fiat auton avulla voit ostaa Fiat edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Fiat vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Fiat purkamassa autoja ja käytettyjä Fiat osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Fiat purettuja autoja ja käytettyjä Fiat osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Fiat osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Fiat vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Fiat -osien lisäksi löydät useita Fiat autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Fiat vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Fiat. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Seat Leon  2009/3

Seat Leon

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Ford Kuga 2.0 TDci 2008/1

Ford Kuga

2.0 TDci

Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars BMW 3-serie  1996/1

BMW 3‑serie

Ensimmäinen rekisteröinti: 19961996
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Ford Courier  2018

Ford Courier

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Dacia Dokker  2015/6

Dacia Dokker

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Audi A5 2.0 diesel 2012/1

Audi A5

2.0 diesel

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Kia Stonic  2025/5

Kia Stonic

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: bensiinibensiini