| oma tunniste: | V1202608932 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 225 kW |
| moottorin koko: | 2979 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 7 |
| matkamittarin lukema: | 183.357 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA4B1C51FD95**** |
| moottorin koodi: | N55-B30A |
| vaihdenumero: | GA8HP45Z |
| väri-: | zwart |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.635 kg |
vaihtoehtoja
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor