| oma tunniste: | V1202612328 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 44 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 324.478 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZAAZCD02**** |
| moottorin koodi: | CHYA |
| vaihdenumero: | NZE |
| väri-: | lc9x deepblack-met. |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 840 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
metallic lak
start/stop systeem