
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse 200d 110kW Automaat Premium Plus Pack |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1950 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 405.351 KM |
| : | € 12.850 mukaan lukien alv |
| : | € 10.400 |
| : | € 8.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.545 kg |
| vahingot: | achterscherm rechterschade achterlichten-rechts achterschade bumper gebruikssporen auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
