
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse C180 115kW Automaat Business Solution Luxury |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1497 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 118.356 KM |
| : | € 16.500 mukaan lukien alv |
| : | € 14.500 |
| : | € 12.000 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.430 kg |
| vahingot: | auto-is-verrijdbaar motor-loopt Cilinderwand ingesleten op 1 cilinder niet genoeg compressie Zylinderwand an einem Zylinder abgenutzt nicht genug Kompression Cylinder wall worn on 1 cylinder not enough compression |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
