| oma tunniste: | V1202616301 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 185 kW |
| moottorin koko: | 3600 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 251.900 KM |
| : | € 3.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | 2S3DB21727610**** |
| moottorin koodi: | H36A |
| väri-: | wit |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.749 kg |
| vahingot: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a