| Brändi: | Toyota |
| malli: | Corolla Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid Active |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 72 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-09-2027 |
| matkamittarin lukema: | 32.854 KM |
| : | € 4.850 |
| : | € 4.850  |
| : | € 4.850  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.345 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 78 g/km |
| vahingot: | koplamp-rechts voorruit achterraam deur-achter oikea etuovi voorscherm coolers-oké motor-loopt rechter zijschade
|
| erityispiirteet: | wok-melding Mooie nette corolla hybride met zijschade.
Met nap en maar 32.000 km
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-voor
Sisustus
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
sportvelgen
naviagtie
enz.