| oma tunniste: | V1202610456 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1299 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2000 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 265.524 KM |
| : | € 1.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JTDKW22310001**** |
| moottorin koodi: | 2NZFE |
| väri-: | beige |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 955 kg |
| vahingot: | glasbreuk schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
centrale portiervergrendeling