
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf 1.4TSI 90kW Highline Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 77.484 KM |
| : | € 4.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.190 kg |
| vahingot: | achterklep achterlichten-links achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
