
| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-40 1.6 110kW Clima Camera T3 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1596 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 324.925 KM |
| : | € 5.650 |
| : | € 5.250 |
| : | € 5.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.268 kg |
| vahingot: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.6 T4 179pk automaat Summum - xenon - navi - camera - keyless - front + line + side assist
