
| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-40 2.0 D2 88kW Automaat Kinetic |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1969 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 322.224 KM |
| : | € 6.000 |
| : | € 5.300 |
| : | € 5.300 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.353 kg |
| vahingot: | Etulokasuoja vasen deur-voor vasen puoli vaurioitunut gebruikssporen alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
V40 (MV) Hatchback 5-drs 1.6 D2 (D4162T) [84kW] (03-2012/12-2016)
V40 (MV) Hatchback 5-drs 2.0 D2 16V (D4204T8(Euro 6b)) [88kW] (02-201= 5/08-2019)
