
| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-40 2.0D2 88kW Ocean Race Business |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1969 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 7 |
| matkamittarin lukema: | 124.273 KM |
| : | € 5.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.292 kg |
| vahingot: | wielophanging-links achterscherm deur-achter rechterschade wielophanging-rechts dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen inruiL! |
1.6 T4 179pk automaat Summum - xenon - navi - camera - keyless - front + line + side assist
