| numero identificazione veicolo: | 31097 |
| marca: | Citroën |
| modello: | C1 1.0-12V Automaat Ambiance |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 50 kW |
| cilindrata: | 998 cc |
| trasmissione: | cambio automatico |
| origine: | Olanda |
| data della prima registrazione: | 2006 / 2 |
| kilometraggio: | 202.482 kilometri |
| : | € 1.250 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | argento |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 5 |
| peso: | 810 kg |
| danni: | raffreddamento a posto staat-recht-op-de-wielen telaio a posto tutti gli airbag a posto Auto is niet verrijdbaar Interieur: gebruikt voorstoelen brandgaatjes vervangen: deur ruit links achter koplamp links voor oortjes repareren: voorbumper spuiten achterbumper spuiten dorpel rechts uitdeuken scherm rechts voor uitdeuken deur rechts voor uitdeuken deur rechts achter uitdeuken Start niet
|
| dettagli: | documenti immatricolazione disponibili
|
optional
Saldi
- tutte le chiavi disponibili
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor