
| numero identificazione veicolo: | 6502 |
| marca: | Dacia |
| modello: | Sandero 1.2 16V Airco Elek-Ramen |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 55 kW |
| cilindrata: | 1149 cc |
| trasmissione: | cambio manuale |
| numero marce: | 5 |
| data della prima registrazione: | 2015 / 2 (2015 / 2) |
| data validità revisione: | 13-04-2026 |
| kilometraggio: | 223.053 kilometri |
| : | € 2.775 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | nero |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 5 |
| peso: | 916 kg |
| Emissioni di CO2: | 135 g/km |
| dettagli: | Algemene informatie Merk: Dacia Model: Sandero Type: 1.2 16V Airco Elek-Ramen Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2016 Technische informatie Koppel: 107 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 14,5 s Topsnelheid: 156 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm Wielbasis: 259 cm Gewichten Laadvermogen: 584 kg GVW: 1.500 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 505 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl In gebruikte staat Kan een poetsbeurt gebruiken! Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
