| numero identificazione veicolo: | 31783 |
| marca: | Daihatsu |
| modello: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 64 kW |
| cilindrata: | 1298 cc |
| trasmissione: | cambio automatico |
| origine: | Olanda |
| data della prima registrazione: | 2003 / 3 |
| kilometraggio: | 170.124 kilometri |
| : | € 1.400 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | argento |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 5 |
| peso: | 882 kg |
| danni: | auto non può circolare motore gira raffreddamento a posto staat-recht-op-de-wielen telaio a posto tutti gli airbag a posto Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| dettagli: | documenti immatricolazione disponibili
|
optional
Saldi
- chilometraggio verificato
- tutte le chiavi disponibili
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging