
| numero identificazione veicolo: | 6617 |
| marca: | Fiat |
| modello: | 500 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 74 kW |
| cilindrata: | 1368 cc |
| trasmissione: | cambio manuale |
| numero marce: | 6 |
| data della prima registrazione: | 2008 / 1 (2008 / 1) |
| data validità revisione: | 18-09-2026 |
| kilometraggio: | 150.171 kilometri |
| : | € 1.775 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | nero |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 3 |
| peso: | 905 kg |
| Emissioni di CO2: | 149 g/km |
| dettagli: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: 500 Type: 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer Modelreeks: nov. 2007 - sep. 2010 Technische informatie Koppel: 131 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 182 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm Wielbasis: 230 cm Gewichten Laadvermogen: 465 kg GVW: 1.370 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
