| numero identificazione veicolo: | 6495 |
| marca: | Fiat |
| modello: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 78 kW |
| cilindrata: | 1368 cc |
| trasmissione: | cambio manuale |
| numero marce: | 6 |
| data della prima registrazione: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| data validità revisione: | 08-04-2026 |
| kilometraggio: | 192.042 kilometri |
| : | € 1.275 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | blu |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 3 |
| peso: | 1.035 kg |
| Emissioni di CO2: | 134 g/km |
| dettagli: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011
Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optional
Airbag
- airbag anteriori
- airbag conducente
Raffreddamento e riscaldamento
- airbag laterali anteriori
Intrattenimento
- aux /mp3 / connessione ipod
- sistema audio radio/cd
Comfort (interno)
- computer di bordo
- posizione volante regolabile
- servosterzo
Comfort (esterno)
- chiusura centralizzata
- specchi retrovisori regolabili elettricamente
- vetri elettrici anteriori
Esterno
- assetto sportivo
- cerchi in lega
- metallizzato
- paraurti in colore carrozzeria
- specchietti retrovisori in colore carrozzeria
- vetri tinti
Interno
- sedile conducente regolabile
- volante in pelle
Saldi
- chilometraggio verificato
Lichtmetalen velgen 15"
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag(s) knie
Alarm klasse 1(startblokkering)
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdsteunen achter
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel