| numero identificazione veicolo: | 30139 |
| marca: | Opel |
| modello: | Meriva 1.6-16V Airco |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 74 kW |
| cilindrata: | 1598 cc |
| numero marce: | 5 |
| origine: | Olanda |
| data della prima registrazione: | 2003 / 11 |
| data validità revisione: | 05-02-2026 |
| kilometraggio: | 182.790 kilometri |
| : | € 650 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | nero |
| carrozzeria: | 2 volumi / hatchback |
| numero porte: | 5 |
| peso: | 1.275 kg |
| Emissioni di CO2: | 179 g/km |
| danni: | auto non può circolare motore gira raffreddamento a posto staat-recht-op-de-wielen telaio a posto tutti gli airbag a posto Interieur: geen gaten of beschadigingen vervangen: spiegelkap links voor drie hoek ruitje rechts voor repareren: motorkap spuiten dak spuiten dak stijl links spuiten dak stijl rechts spuiten deur links achter spuiten deur links voor roest blaasje
|
| dettagli: | documenti immatricolazione disponibili
|
optional
Saldi
- tutte le chiavi disponibili
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bagagedek
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
hoofdsteunen anti-whiplash
verstelbare stuurkolom
zij airbag(s) voor