| numero identificazione veicolo: | 6522 |
| marca: | Renault |
| modello: | 16 Be Bop 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons |
| carburante: | benzina |
| potenza: | 78 kW |
| cilindrata: | 1598 cc |
| trasmissione: | cambio manuale |
| numero marce: | 5 |
| data della prima registrazione: | 2010 / 1 (2010 / 1) |
| data validità revisione: | 26-02-2027 |
| kilometraggio: | 175.566 kilometri |
| : | € 2.875 |
| IVA / margine: | margine |
| colore: | rosso |
| carrozzeria: | MPV |
| numero porte: | 3 |
| peso: | 1.335 kg |
| Emissioni di CO2: | 191 g/km |
| dettagli: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Be Bop Type: 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons Modelreeks: mei 2009 - dec. 2010
Technische informatie Koppel: 148 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,1 s Topsnelheid: 170 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 387 x 183 x 183 cm Wielbasis: 231 cm
Gewichten Laadvermogen: 502 kg GVW: 1.837 kg Max. trekgewicht: 1.050 kg (ongeremd 717 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 4
Milieu Energielabel: E
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Achterraam vernield APK tot 26-02-2027 Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
optional
Airbag
- airbag anteriori
- airbag conducente
- airbag laterali
Raffreddamento e riscaldamento
- airbag laterali anteriori
Intrattenimento
- aux /mp3 / connessione ipod
- sistema audio radio/cd
Comfort (interno)
- computer di bordo
- posizione volante regolabile
- sensori pioggia
- servosterzo
Comfort (esterno)
- chiusura centralizzata
- specchi retrovisori regolabili elettricamente
- specchietti retrovisori reclinabili
- specchietti riscaldati
- vetri elettrici anteriori
Esterno
- cerchi in lega
- gancio di traino
- paraurti in colore carrozzeria
- tetto panoramico
- tettuccio apribile
- tettuccio elettrico
Sicurezza
- ABS
- ESP
- controllo della trazione
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch en regensensor
Lichtmetalen velgen 16"
Lichtsensor
Mistlampen
Panoramadak (manueel te openen)
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel