| merk: | Peugeot |
| model: | 207 1.6-16V T Sport |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2007 / 8 |
| APK goedgekeurd t/m: | 15-08-2026 |
| tellerstand: | 82.239 km |
| Verkoopprijs: | € 1.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | cabriolet |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 1.393 kg |
| schades: | achterscherm deur voor alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen rijdbare schade. bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
Comfort (interieur)
- Handsfree
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar stuurwiel
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
- elektrisch inklapbare spiegels
- elektrisch verstelbare buitenspiegels
- verwarmde spiegels
Exterieur
- bumpers in carrosseriekleur
- lichtmetalen velgen
- metallic lak
- parkeersensor achter
- spiegels in carrosseriekleur
Interieur
- lederen bekleding
- lederen stuurwiel
- sportstoelen
- stoelverwarming voor
Verlichting
- mistlampen voor
- verstelbare koplampen
twee sleutels + NAP. leuke auto met weinig km en het dak functioneerd goed