
| merk: | Volkswagen |
| model: | Passat 1.5TSI 110kW Automaat Highline Business R Pano |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1498 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 7 |
| APK goedgekeurd t/m: | 01-07-2027 |
| tellerstand: | 206.383 km |
| Verkoopprijs: | € 15.150 |
| Exportprijs BRUTO: | € 13.450 |
| Exportprijs NETTO: | € 13.450 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.365 kg |
| schades: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
