
| merk: | Volkswagen |
| model: | Passat 1.6TDI 88kW Automaat Business Edition R Pano |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 88 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2015 / 12 |
| APK goedgekeurd t/m: | 10-12-2026 |
| tellerstand: | 337.848 km |
| Verkoopprijs: | € 7.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 7.250 |
| Exportprijs NETTO: | € 7.250 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.400 kg |
| schades: | dorpel auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
