| własny identyfikator: | V1202607226 |
| marka: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 100 kW |
| pojemność silnika: | 1598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 8 |
| przebieg: | 229.884 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA3A11000J28**** |
| kod silnika: | N13-B16A |
| kod skrzyni biegów: | GS617BG |
| kolor: | 475 black sapphire-met. |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.360 kg |
opjce
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor