| egen identifiering: | V1202614997 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 108 108 Hatchback 1.2 VTi 12V (EB2D(HMT)) [60kW] (05-2014/...) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 60 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| 1: a antagning: | 2015 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 157.647 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF3PAHMTBER26**** |
| motorkod: | EB2D(HMT) |
| växellåda kod: | 20CR16 |
| Färg: | elb bleu smalt-met. |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 840 kg |
alternativ
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v
esp
r=
egensensor
remschijven