| vlastní identifikace: | 6627 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 59 kW |
| obsah motoru: | 1229 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| technická kontrola do: | 21-07-2026 |
| stav tachometru: | 233.011 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.175 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.060 kg |
| Emise CO2: | 139 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.605 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 500 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 8
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Motorkap is wat dof van kleur Goed rijdende auto
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
možnosti
Airbagy
- airbag řidič
- airbagy vpředu
- postranní airbagy vpředu
Zábava
- audio cd přehrávač
- připojení k mp3
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- nárazníky v barvĕ karoserie
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Hoofdsteunen achter
Metaal-/micakleur
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel