| vlastní identifikace: | 6554 |
| značka: | Renault |
| model: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 82 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 6 |
| rok výroby: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| technická kontrola do: | 23-10-2026 |
| stav tachometru: | 223.321 kilometry |
| Prodejní cena: | € 775 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.420 kg |
| Emise CO2: | 177 g/km |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009
Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm
Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
možnosti
Airbagy
- airbag řidič
- airbagy vpředu
- postranní airbagy vpředu
Chlazení a topení
- automatická klimatizace
- klimatizace
Komfort (interiér)
- dešťový sensor
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná okna
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
- vyhřívaná zpĕtná zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- metalíza
- nárazníky v barvĕ karoserie
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Lederen versnellingspook
Lichtsensor
Mistlampen
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel